Tekstil
Tekstil

Tekstil Endüstrisi için Dokuma Makineleri

Güvenilir yağlama ve basitleştirilmiş lojistik;

Karmaşık üretim süreçleri ve birçok farklı makine türü ile üreticiler sürekli üretim sağlayan ve aynı zamanda lojistik maliyetlerini mümkün olduğunca düşük tutmaya yardımcı olan yağlayıcılara ve sistemlere ihtiyaç duyarlar.

Tekstil endüstrisinde, yağlama gereksinimleri makineden makineye ve üretim aşamasından üretim aşamasına değişir. Yatakların, zincirlerin ve dişli çarkların maruz kaldığı yükler, hızlar ve titreşimler çok yüksek olabilir. Birçok durumda, makine üreticileri her bir sürtünme noktası için kullanılacak farklı yağlayıcılar belirtir. Bu, dünyadaki üretim sahaları için büyük bir lojistik çaba ile sonuçlanır ve yağlayıcıların karıştırılması durumunda hata riski doğurur. Tekstil endüstrisinin köklü bir ortağı olarak, yağ, gres ve kaplama kullanımını kolaylaştırmak için özel uygulamalarınızı analiz ediyoruz. Genel olarak, yağlama kalitesi korunurken farklı yağlayıcıların sayısı azaltılabilir. Sizin için pratik ve ekonomik olarak çekici bir çözüm üretiyoruz.

Sentetik özel yağlarımız, mineral yağ bazlı standart ürünlere göre birçok avantaj sunar. Avantajlarınız şunları içerir: daha uzun servis aralıkları, daha kısa duruş süresi, daha yüksek üretim güvenilirliği. Ayrıca, iplik veya kumaş ile yağlayıcılar arasındaki temas riski azalır. Bunların hepsini yapacak otomatik sistemi ile birlikte sunuyoruz.

Her neredeysen;

Ürünlerimizi sadece dünya çapında satmıyoruz kalifiye personelimiz, süreçlerinizi bilen ve dilinizi konuşan uzmanlarımızla bulunduğunuz yerdir. Tekstil endüstrisinin bir geliştirme ortağı olarak, uzun yıllara dayanan deneyimimizi, yağlama makinesinin makine tasarımında hayati bir tasarım öğesi olduğunu bilerek tekstil makineleri ve terbiye ekipmanı üreticileri ile paylaşıyoruz. Bu nedenle, birçok ünlü üretici, makinelerinin ilk dolumu için yüksek performanslı yağlayıcılarımızı kullanır.

Bir bakışta avantajlarınız:

Daha uzun servis aralıkları

Azalan duruş süresi ve daha yüksek verimlilik

İplik veya kumaş ile yağlayıcı arasında düşük temas riski

Tüm dünyadaki uzmanlarımızdan destek

Tüm alanlar zorunludur.