Tarım
Tarım

Tarım makineleri için otomatik yağlama sistemleri

Aşınmayı azaltmak için uygun yağlayıcı filmin korunmasına ek olarak, sık yağlama, burçları ve kirletici yatakları temizlemek için bir araç görevi görür. Kaya tozu, kir, kum ve suyun bu bileşenlere girmesine izin verilirse, rulman ömrünü önemli ölçüde azaltan bir “öğütme bileşiği” oluştururlar.

Manuel olarak uygun şekilde yağlamak için, normalde makine ve bakım döngüsü başına yaklaşık 30 dakika sürer. Her makinedeki her bir yağlama noktasının düzgün şekilde yağlanmaması, çizelgeler, bakım maliyetleri ve çalışma süresi performansı üzerinde olumsuz etki yaratabilir.

RAASM yağlama sistemleri ile tarım makineleri verimliliğini artırın.

Otomatik yağlama arıza süresini azaltır, bu nedenle ekipmanınız ihtiyaç duyduğunuzda kullanılabilir. Güvenilirlik ve kullanılabilirliğin artırılmasına yardımcı olmanın yanı sıra, yağlama sistemleri, aşırı yağlamadan kaçınarak hizmet ömrünün uzamasına, işletme ve yağlama maliyetlerinin azaltılmasına ve çevresel etkiyi en aza indirmeye yardımcı olur. Ayrıca, manuel yağlamanın azaltılması daha az potansiyel kazayla sonuçlanır ve mekanik diğer işler için kullanılabilir.

RAASM aşamalı veya tek hatlı otomatik yağlama sistemleri, insan gücü kaynaklarını optimize ederken rulman hasarını ve planlanmamış makine duruş sürelerini önlemeye yardımcı olur.

Otomatik Yağlamanın Avantajları;

Önleyici bakım (PM) aralıklarını uzatır

PM çalışma saatlerini azaltır

Bileşen hatalarını azaltır

Makine kullanımını artırır

Makine ömrünü uzatır

Kârlılığı artırır

Makine güvenliğini ve güvenilirliğini artırır

Ekipmanın yeniden satış değerini artırır

Her çiftlik uygulaması için çözümler;

RAASM otomatik yağlama sistemleri sahadaki zamanınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olur. Yağlama çözümlerimiz, makinelerinizin sezon boyunca güvenilir bir şekilde çalışmasını sağlamak için tasarlanmıştır.

RAASM, tarımsal pazar için müşterinin özel gereksinimlerine uyarlanmış eksiksiz bir yüksek performanslı yağlama sistemleri yelpazesi sunmaktadır. Orijinal ekipman üreticileri (OEM'ler) ve bayileri standart seçenekler olarak RAASM yağlama sistemleri sunmaktadır.

Tüm alanlar zorunludur.