Sondaj
Sondaj

Performans ve güvenilirliği artırma;

Dünyadaki petrol ve gaz arama, sondaj ve üretim süreçleri, RAASM otomatik yağlama sistemleri nedeniyle daha güvenilir ve verimli bir şekilde çalışmaktadır. İster karada, ister suda, çölde veya Kuzey Kutup Dairesinde olsun, RAASM kritik bileşenler için doğru yağlama çözümüne sahiptir.

Yağlama sistemlerinin güvenilirliği artırmanıza nasıl yardımcı olduğunu keşfedin.

Sistem güvenilirliğini artırmak için eksiksiz bir yağlama çözümleri portföyü.

Titreşim, yüksek mekanik yükler, kirlenme ve nem, rulman ve dişli ömrünü tehdit eder. Herhangi bir mekanik sistem gibi, pompalar, kompresörler, fanlar ve üfleyiciler, jeneratörler, vinçler, iticiler, çalkalayıcılar ve vanalardaki hareketli parçaların en iyi şekilde çalışması için uygun yağlamaya ihtiyacı vardır.

RAASM otomatik yağlama sistemleri, ekipman çalışırken üretim sırasında kesinti olmadan, doğru miktarda doğru yağlayıcıyı doğru zamanda doğru yere teslim eder.

Triboloji ve endüstriyel talepler hakkında kapsamlı bilgi birikimi ile mühendislerimiz ve teknisyenlerimiz petrol ve gaz uygulamaları için yağlama sistemleri geliştirdiler. Sistem bileşenleri sektöre göre uyarlanmıştır ve modern ekstraksiyon ve işleme operasyonlarının düzgün çalışmasını sağlamaya yardımcı olur.

RAASM ayrıca yağlama ayarlarını ve aralıklarını optimize etmenize ve özelleştirilmiş bir yağlama programı geliştirmenize yardımcı olabilir.

Otomatik Yağlamanın Avantajları;

İşçilik maliyetlerini azaltır

Onarım aralıklarını uzatır

Aşırı ve az yağlamayı ortadan kaldırır

Güvenilirliği artırır

Planlanmamış duruş sürelerini azaltır

Kârlılığı artırır

Ulaşılması zor noktaların manuel yağlanmasını ortadan kaldırarak işçi güvenliğini artırır

Manuel yağlama ile karşılaştırıldığında kayma ve düşme riskini azaltır

Daha az kaza

Zorlu uygulamalar için çözümler;

Daha zorlu yerlere dokunulması gerektiğinden, enerji arama ve üretim talepleri artmaktadır. Alışılmadık yağların ve gazların üretimi daha yaygın hale geliyor ve karmaşık açık deniz petrol alanları derin deniz sondajlarının yanı sıra deniz altı operasyonlarını da gerektiriyor. Akış yukarı, orta akış veya akış aşağı, RAASM, işin belirli özelliklerine göre uyarlanmış otomatik yağlama sistemleri sağlayarak sizi her aşamada destekler.

Tüm alanlar zorunludur.