Soğuk / Sıcak Şekillendirme
Soğuk / Sıcak Şekillendirme

Daha yüksek üretim taleplerini karşılamak;

Soğuk ve Sıcak haddehaneler daha fazla ve daha yüksek kaliteli çelik üretmek için baskı altındadır. Ekipman, daha büyük boyutsal doğruluk, geliştirilmiş yüzey kalitesi, daha yüksek çelik kaliteleri ve çıktı hızı talepleriyle başa çıkmak zorundadır. Tüm bunlar, yüksek hassasiyet, yüksek yükler, yüksek hızlar ve agresif soğutucuların günlük zorluklarının üstesinden gelirken.

Bu, yeni ekipmanlara yatırım yapma ihtiyacı yaratır ya da mevcut makinelerde bu talepleri karşılamaya çalışır ve sonuç olarak daha ağır bakım gereksinimlerine neden olur. Sonuç olarak, kalite sorunları nedeniyle ekipman arızası ve ürün kaybı gerçek bir tehdit haline gelir.

Rulmanlar, contalar ve yağlama sistemlerinin sizi kontaminasyon ve korozyona karşı nasıl koruyabileceğini öğrenmek için Levias’ın soğuk haddehaneler için entegre çözüm serisini keşfedin. Ayrıca, özel ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde özelleştirilebilen durum izleme, varlık yönetimi ve bakım sistemleri ve hizmetleri sunuyoruz. Çıktı talepleri arttıkça uyum sağlamanıza, hatta kaliteyi, güvenilirliği ve çalışma süresini artırmanıza yardımcı olabiliriz.

Tüm alanlar zorunludur.