Otomotiv
Otomotiv

Mobil Karayolu Pazarı için Otomatik Yağlama Sistemleri

Tutarlı yağlama şasi ve gövde bileşenleri için hayati önem taşır.

Aşınmayı azaltmak için uygun yağlayıcı filmin korunmasına ek olarak, sık yağlama, kirleticilerin şasisini ve gövde bileşenlerini temizlemek için bir araç görevi görür. Kaya tozu, kir, kum ve suyun bu bileşenlere girmesine izin verilirse, rulman ömrünü önemli ölçüde azaltan bir “öğütme bileşiği” oluştururlar.

Manuel olarak uygun şekilde yağlamak için, araç ve bakım döngüsü başına normalde yaklaşık 30 dakika sürer. Her makinedeki her bir yağlama noktasının düzgün şekilde yağlanmaması, çizelgeler, bakım maliyetleri ve "çalışma süresi" performansı üzerinde olumsuz etki yaratabilir.

Otomatik yağlamanın kamyonlarınızı hareket ettirmeye nasıl yardımcı olduğunu keşfedin.

Otomatik yağlama sistemleri, yatak hareket halindeyken en uygun zamanda doğru miktarda gres sağlar. Otomatik yağlama arıza süresini azaltır, bu nedenle ekipmanınız ihtiyaç duyduğunuzda kullanılabilir.

RAASM otomatik yağlama sistemleri, insan gücü kaynaklarını optimize ederken rulman hasarını ve planlanmamış makine duruş sürelerini önlemeye yardımcı olur.

Önleyici bakım (PM) aralıklarını uzatır

PM çalışma saatlerini azaltır

Bileşen hatalarını azaltır

Yol arızalarını azaltır

Kamyon kullanımını artırır

Kamyonun ömrünü uzatır

Lastik aşınmasını azaltır

Filo güvenliğini ve güvenilirliğini artırır

Ekipmanın yeniden satış değerini artırır

RAASM, karayolu piyasası için müşterinin özel gereksinimlerine uyarlanmış eksiksiz bir yüksek performanslı tek hatlı veya aşamalı yağlama sistemleri yelpazesi sunar.

RAASM, OEM'inizin ve çalışma koşullarınızın gereksinimlerini karşılamak için standart sert gres ve sıvı gres ile uyumlu otomatik yağlama sistemleri sunar.

Tüm alanlar zorunludur.