Metal İşleme
Metal İşleme

Takım Tezgahları Endüstrisi için Yağlama Çözümleri

Verimliliği ve güvenilirliği artırın;

RAASM ürünleri, sistemleri ve uygulama bilgisi, tezgahların daha hızlı, daha uzun ve daha temiz çalışmasına yardımcı olur. Yağlama çözümlerimiz, işleme faaliyetlerinin çevresel performansını geliştirirken toplam varlık ömrü boyunca gelişmiş güvenilirliği ve verimliliği destekler.

Sistem güvenilirliğini artırmak için eksiksiz bir yağlama çözümleri portföyü

Rulmanlar, lineer tahrikler ve iş milleri için manuelden otomatik yağlamaya kadar çeşitli çözümler sunuyoruz. Kesme işlemleri ve soğutucu pompaları için minimum miktarda yağlamanın yanı sıra. Bu çözümlerin avantajları arasında artan verimlilik, azalan toplam sahip olma maliyeti ve daha sağlıklı, daha çevre dostu bir iş yeri bulunmaktadır.

RAASM ayrıca yağlama ayarlarını ve aralıklarını optimize etmenize ve özelleştirilmiş bir yağlama programı geliştirmenize yardımcı olabilir.

Otomatik yağlama sistemlerinin faydaları

Güvenilirliği artırır

Planlanmamış duruş sürelerini azaltır

Kârlılığı artırır

Onarım maliyetlerini azaltır

Bakım aralıklarını uzatır

Aşırı ve az yağlamayı ortadan kaldırır

Ulaşılması zor noktaların manuel yağlanmasını ortadan kaldırarak işçi güvenliğini artırır

Manuel yağlama ile karşılaştırıldığında kayma ve düşme riskini azaltır

Biten havanın sağlıklı etkisini azaltır

Düşük sürtünme ile enerji tüketimini azaltır

CO2 emisyonlarını ve su tüketimini (MQL) azaltır

Yağların daha verimli kullanılması nedeniyle çevresel etkiyi azaltır

RAASM, optimum işlev ve verimlilik için özelleştirilmiş çözümler de dahil olmak üzere hemen hemen her uygulama için yağlama çözümleri sağlayabilir. Yağlama çözümlerimiz, takım tezgah yataklarını, lineer kılavuzları, yatak yollarını, iğleri, takımları ve iş parçalarını kontaminasyondan veya ısıdan korur, planlanmamış arıza sürelerini önlemeye ve makinenin kullanılabilirliğini arttırmaya yardımcı olur.

Bileşen üretiminde kullanılan takım tezgahları, yüksek verimlilik ve verimlilik talebini karşılamalıdır. Kesme, şekillendirme ve döküm işlemlerinde kullanılan yağlama tezgahları, RAASM sisteminizin servis ömrünü ve güvenilirliğini optimize etmek için doğru çözümü sunar. Ayrıca RAASM, otomotiv boya hatları gibi uçucu ortamlarda kullanılmak üzere özel olarak ürünler geliştirmiştir.

Tüm alanlar zorunludur.