İş Makineleri
İş Makineleri

İnşaat Makineleri için Otomatik Yağlama Sistemleri

Pimler ve burçlar uygun yağlama yapılmadan arızalanır;

Her makinede, her vardiyada, her yağlama noktasının yağlanmaması, programlar, bakım maliyetleri ve "zamanında" performans üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olabilir. Kaya tozu, kir, kum ve suyun bileşenlere girmesine izin verildiğinde, rulman ömrünü önemli ölçüde azaltabilecek bir “öğütme bileşiği” oluşur. Bu, planlanmayan arıza sürelerine ve üretkenliğin azalmasına neden olur.

Otomatik yağlama sistemlerinin verimliliği en üst düzeye çıkarmanıza nasıl yardımcı olduğunu keşfedin.

Otomatik yağlama sistemleri, yatak hareket halindeyken en uygun zamanda yağlamak için doğru miktarda gres sağlar. Sık yağlama, aşınmayı azaltmak için uygun yağlayıcı filmi korur ve kirleticilerin pimlerini ve burçlarını temizler.

Makine başına vardiya başına en az 30 dakika kazanın.

Daha fazla çalışma süresi ile üretimi geliştirin

Ekipman uygun şekilde yağlandığında yedek parça maliyetlerini azaltın

Yağlama sistemi gemideyken yeniden satış değerini iyileştirin

Çalışanların yaralanma olasılığını azaltın

Yağlayıcı maliyetlerini en aza indirin

Kontrollü yağlama ile çevresel endişeleri azaltın

Çok çeşitli uygulamalarda deneyim;

RAASM, inşaat ekipmanı için müşterinin özel gereksinimlerine göre tasarlanmış eksiksiz bir yüksek performanslı aşamalı veya tek hatlı yağlama sistemleri yelpazesi sunar. Ayrıca makine bileşeni ve alt sistem sağlığının yanı sıra yağlama sistemini de izleyerek destek sağlayabiliriz. Birçok orijinal ekipman üreticisi (OEM) fabrikada takılan seçenekler olarak RAASM yağlama sistemleri sunmaktadır. Ağır artikülasyon, uzun erişim, yıkım, kum, su, kaya veya kir içeriyor olsun, RAASM'nin elindeki iş için bir yağlama çözümü vardır.

Tüm alanlar zorunludur.