Lincoln
Lincoln

En doğru yağlama sistemi, bakım giderlerinizi ve üretim kayıplarınızı azaltır. Lincoln özelleştirilmiş yağlama ve pompalama çözümleri sunarak, yanlış yağlamadan kaynaklanan yatak arızalarını engeller, maliyetli durma sürelerini düşürür. İhtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak yağlama sistemlerine sahip Lincoln , verimli , güvenli ve temiz bir çalışma ortamına kavuşmanızda, sizlerin çözüm ortağı oluyor.

LINCOLN GmbH Firması 1910 yılında, Helios adı ile Almanya da kurulmuştur. Kurulduğu ilk günden bu yana, müşterilerin ve pazarın ihtiyacını karşılamayı hedef haline getirmiş, kalitesini ve ürün çeşitliliğini her geçen gün arttırmıştır. Amerika, Almanya, Çek Cumhuriyeti ve Hindistan’da yer alan araştırma ve geliştirme tesislerinde, her zaman daha iyi ve daha yüksek standartlara sahip ürünler geliştirerek, pazardaki başarısını ve güvenilirliğini arttırmıştır. Tüm dünyaya yayılmış geniş dağıtımcı ağı, müşteri hizmetleri ve satış sonrası destek hizmetlerindeki deneyimi ile vazgeçilmez ve en iyi marka olmayı başarmıştır.

Merkezi yağlama sistemleri konusunda deneyimli LINCOLN GmbH, geniş ürün yelpazesi ile her türlü zorlu şartlarda yanınızda. LINCOLN ürünlerini yağlama sistemleri için geliştirir ve optimize eder. Bu yüzden en ağır şartlarda bile LINCOLN merkezi yağlama sistemlerinin ihtiyacınız olan düzenli ve sağlıklı yağlamayı gerçekleştireceğinden emin olabilirsiniz.

Tüm alanlar zorunludur.