Sondaj
Sondaj

Levias Mühendislik, temel olarak MEA ve CEE bölgelerinde yer alan petrol ve doğal gaz üreten bölgelerde faaliyet gösteren sürekli genişleyen pazarlanabilir yağlama sistemleri ve deliciler için özel amaçlı Jet-Lube marka performans yağları hizmetleri sunmaktadır. Levias’ın Yağlama Sistemleri Hizmetleri ekibi, dünya çapında petrol ve gaz endüstrisindeki müşterilerimize teknolojik açıdan gelişmiş donanımlar, kapsamlı endüstri deneyimi, güvenli bir çalışma ortamı ve kaliteli hizmet sunan performans odaklı bir şirkettir.

Müşterilerimizin sondaj verimliliği, güvenliği ve kalite gereksinimlerini aşmayı taahhüt ediyoruz. Aşağıdaki ilkelere rehberlik ediyoruz: insanlar en büyük varlığımızdır, güvenlik en büyük sorumluluğumuzdur ve finansal disiplin ve operasyonel mükemmellik bizim iş etiğimizdir.

Teknolojimiz, uzmanlığımız ve kaliteli ekipmanımız, zorlu sondaj projelerine sonuç vermemize ve sıkı müşteri taleplerini karşılamamıza yardımcı olmaktadır. Operasyonel tehlikeleri ortadan kaldırarak ve insanları tehlikeli yağlama koşullarından uzaklaştırarak üretken olmayan zamanı azaltan ve güvenliği artıran otomatik özelliklere sahip yağlama sistemleri tasarlıyoruz.

Tüm alanlar zorunludur.