İş Makineleri
İş Makineleri

İklimsel koşulların direk etkisi, tozlu ortam, ağır yükler gibi zorlu şartlar altında çalışan pahalı yatırımlar olan iş makinalarının daha uzun süreli çalışması ve daha az arıza yapması doğru yağlayıcı seçimine ve yağlamanın düzgün yapılmasına doğrudan bağlıdır.

Makina üreticileri ile sürekli iş birliği içinde olan Levias Mühendislik, kullanıcı deneyimlerinden de faydalanarak iş makinalarının yağlayıcı gereksinimlerini saptamakta ve her şart için en uygun yağlayıcıyı geliştirmektedir.

Sürekli operasyon halinde olan, faaliyet bölgeleri sürekli değişen iş makinelerinin düzenli olarak yağlanması insan insiyatifine bırakılamaz. Makinenin işlevselliğini sürdürebilmesi için birincil öneme sahip yağlama işlemi, optimum şekilde ve düzenli olarak merkezi yağlama sistemleri ile yapılabilir.

İş makinası üzerinde; yağlaycı ihtiyacı az olan, dağınık olduğu için merkezi yağlama sistemi kurmaya uygun olmayan, ulaşılması zor ve nokta sayısı çok olduğu için düzenli olarak manuel yağlamakta sıkıntı çekilen birçok motor, fan gibi görece ufak ama kritik ekipmanlar gibi çok farklı uygulamalarda nokta yağlayıcılar optimum çözüm olarak yıllardır kullanılmaktadır.

Tüm alanlar zorunludur.